Żłobek Abrakadabra
ul. Bora Komorowskiego 56 C,
Warszawa
Żłobek Abrakadabra Filia
ul. Alzacka 16A,
Warszawa

501 610 422

Żłobek „Abrakadabra” to bezpieczny, kolorowy, bajkowy świat stworzony z myślą o najmłodszych.

W ciągu pierwszych lat życia umysł dziecka kształtuje fundament, na którym wybuduje cały swój przyszły świat. Zafascynowani siłą i potrzebami dziecięcych umysłów, magią dziecięcej wyobraźni stworzyliśmy miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić, poznawać świat, rozwijać się i realizować swoje potrzeby.

„Abrakadabra” to miejsce, w którym dzieci uczą się radości, jaką daje przyjaźń, zabawa, nauka w grupie, przyjemność dzielenia się. Każdy dzień jest czasem fascynujących odkryć, a każde okrycie jest zabawą, która kształtuje umysł i serce.
Nauczyciele z „Abrakadabra” to wykształcona kadra pedagogiczna z doświadczeniem nauczycielskim zdobytym zarówno w przedszkolach,  jak i żłobkach. Wychowawczynie to ciocie, które rozumieją, czym jest miłość, ciepło i zaufanie, którym dzieci obdarzają swoich nauczycieli.

Dbamy, aby każdą chwilę Dzieci spędzały w aktywny, atrakcyjny i pożyteczny dla nich sposób. Kreatywne Pani , atrakcyjne zabawki i towarzystwo innych dzieci gwarantują naszym Podopiecznym dobrą zabawę i mile spędzony czas. Do naszego żłobka  zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 18.00.

 

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze!